stolarka
otworowa

Rolety wewnętrzne

ROLETY WEWNĘTRZNE

Rolety Prestiż
Rolety w kasecie i prowadnicach typu PRESTIŻ wykonane są z PCV. Są to rolety, które cieszą się obecnie największym powodzeniem na rynku. Mała i delikatnie zdobiona kasetka stanowi elegancki dodatek do okna, natomiast mechanizm samohamowny pozwala na wygodne sterowanie roletką. Dzięki zastosowaniu prowadnic roleta szczelnie maskuje wszelkie prześwity, a kaseta chroni tkaninę przed ewentualnym zabrudzeniem. Estetyczny wygląd i staranne wykończenie wspaniale współgrają z oknami, dzięki czemu spełniają nie tylko funkcję ochronną, ale i ozdobną. Duży wybór kolorystyki obudowy i prowadnic oraz szeroka gama kolorów i wzorów tkanin pozwala stworzyć razem z tkaniną ciekawą kompozycję i dopasować roletę do wnętrza.

 

Rolety austryjackie
Rolety austriackie stanowią bardziej ozdobną formę rolet rzymskich. Charakteryzują się brakiem usztywnień poziomych, dzięki czemu tkanina naturalnie i ładnie się układa.
W materiale dodatkowo wszyta jest taśma pionowa prowadząca podciągi.

Rolety do okien dachowych
Roleta stosowana tylko do okien dachowych to system, który przytrzymuje tkaninę naprężoną pod każdym kątem nachylenia okna do podłoża. Dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego oraz wyprofilowanych prowadnic materiał można zatrzymać na dowolnej wysokości.
W naszej ofercie znajdą Państwo rolety w obudowie o kolorach:
- srebrny - anodowany,
- sosna ze strukturą słoi drewna,
- beż gładki.


Rolety londyńskie
Rolety londyńskie stanowią najbardziej fantazyjne upięcie tkaniny spośród wszystkich rolet. Materiał nie posiada żadnych wszytych usztywnień, dlatego tkaninę można dowolnie modelować poprzez zastosowanie taśm marszczących.
Rolety rzymskie
Rolety rzymskie stanowią efektowną dekoracje okna zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach.
Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet. Rolety rzymskie tworzą niepowtarzalny klimat. Mogą także stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon.                                              


Rolety wiedeńskie
Roleta wiedeńska swoją budową i wyglądem bardzo przypomina roletę rzymską oraz jest uboższą wersją rolety austriackiej.
Posiada taśmy poziome lecz bez usztywnień. W tkaninie zastosowano podciągi, które tworzą bardzo delikatne marszczenia u dołu rolety w trakcie jej unoszenia.


Rolety z nadrukiem
Nowością w naszej ofercie są rolety z nadrukiem. Dajemy Państwu możliwość skomponowania własnego motywu, wzoru, przedstawienia fotografii lub innych obrazów na tkaninie zastosowanej do rolet materiałowych.